الف) مقررات عمومی

 • کلیه اصول و رویه‏‌های کدال همراه، با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران، از جمله قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده تنظیم شده و کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مربوطه است. کدال همراه حق اصلاح و تغییر شروط این توافقنامه را کلاً یا جزئاً داراست و باید شروط اصلاح شده یا تغییر یافته را از طریق سایت اعلام نماید. استفاده کاربران بعد از تاریخ مؤثر (تاریخ قابل اجرا) به معنی پذیرش هرگونه تغییرات است.
;

ب) شرایط ثبت نام و عضویت

 • کاربر موظف است در هنگام ثبت‌نام و همچنین در زمان استفاده از نرم‌افزار، کلیه اطلاعات درخواستی از جمله شماره تلفن همراه خود را به صورت کامل و دقیق ارسال نماید. مسئولیت صحت این اطلاعات بر عهده کاربر می باشد.

ج) محرمانگی

 1. کدال همراه به منظور پاسخگویی به سوالات و درخواست‌ها، مجوز کسب اطلاعات شخصی کاربر شامل نام و نام خانوادگی، ایمیل و شماره تلفن وی را دارد. این اطلاعات نزد کدال همراه محرمانه تلقی می‌شود و بدون اجازه کاربر به اشخاص ثالث واگذار نخواهد شد. به علاوه کاربر به کدال همراه اجازه می‌دهد که اطلاعات ارائه شده توسط کاربر را بین کارکنان خود برای اهداف فوق به اشتراک بگذارد.
 2. اطلاعات شخصی کاربر در نرم افزار کدال همراه محرمانه تلقی می شود و جز به حکم قانون یا دستور مقام صالح قضایی در اختیار فرد و یا سازمانی قرار داده نخواهد شد.
 3. علاوه بر اطلاعاتی که کاربر ارائه می کند، کدال همراه از نوعی فناوری برای بدست آوردن اطلاعاتی مانند آدرس پروتکل اینترنتی ، سیستم عامل موبایل، ترافیک و دریافت مدخل ورودی به نرم افزار، استفاده می‌کند.
 4. کاربر موظف به حفظ محرمانگی اطلاعات حساب کاربری خود است. مسئولیت هر گونه اتفاقی که در نتیجه غفلت یا کوتاهی کاربر حادث شود، صرفا بر عهده وی است. کاربر بدین وسیله موافقت می‌نماید هر گونه استفاده غیرمجاز از حساب کاربری و کلمه عبور خود یا هرگونه اقدام مخل امنیت سامانه را سریعاً به کدال همراه اطلاع دهد.

د) سایر

 1. کدال همراه موظف است تمام تلاش خود را در حدود استانداردهای معقول مراقبت به منظور به حداقل رساندن و در صورت امکان، جلوگیری از دسترسی غیرمجاز و استفاده غیرصحیح از اطلاعات مندرج به عمل آورد. در هر صورت کدال همراه هیچ گونه تعهدی در خصوص جبران خسارات فعلی یا آتی ندارد.
 2. کاربر متعهد می¬گردد از کدال همراه به نحو متعارف استفاده نماید؛ در غیر اینصورت حسب مورد به لحاظ حقوقی یا کیفری مسئول خواهد بود. استفاده نامتعارف به معنی هرگونه سوء استفاده یا عملی است که باعث اختلال در سرورها یا سایر موارد مرتبط با کدال همراه گردد.
 3. تمام محتویات نرم‌افزار کدال همراه از قبیل متون، گرافیک، تصاویر، علائم تجاری، لوگو، صدا، تصویر، قالب برنامه، اسکریپت ها و اسامی خدمات قابل ارائه و... متعلق به سازمان بورس و اوراق بهادار است و مشمول حمایت های مقرر در قوانین مالکیت فکری داخلی و بین المللی می‌باشد. همچنین هیچ یک از محتویات نرم افزار کدال همراه قابل تولید مجدد، کپی برداری، فروش یا هر نحو سوء استفاده برای مقاصد تجاری و غیرتجاری نیست. در صورت هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی از هر یک از موارد فوق، حق پیگرد قانونی برای کدال همراه محفوظ می‌باشد.
 4. این توافقنامه طبق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران تنظیم شده است و هر گونه اختلاف در خصوص مسائل مرتبط با آن از جمله انعقاد، اعتبار، تفسیر، فسخ، نقض و اجرا، برای داوری به شورای انتظامی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان ارجاع می‌شود. نظر مرجع مذکور قطعی و لازم الاجراست. شرط داوری حاضر موافقتنامه‌ای مستقل از قرارداد اصلی تلقی می‌شود و در هر حال قابل اجراست.
 5. چنانچه هریک از شروط یا تعهدات مصرح در این توافقنامه یا اجرای آنها به دلیل مغایرت با قوانین یا به موجب حکم مراجع ذیصلاح نامعتبر و غیرقابل اجرا باشد، این امر به معنای بی‌اعتباری سایر شروط و تعهدات نیست. عدم اعمال هریک از مقررات این توافقنامه به منزله انصراف از حق اعمال و اجرای آن در آینده نخواهد بود.
دریافت نسخه Android

قانون بازار اوراق بهادار

گواهی الکترونیکی

چک لیست رعایت ضوابط و مقررات سازمان بورس و اوراق بهادار

فرایند پذیرش موسسات حسابرسی معتمد بورس

تمامی حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس و اوراق بهادار است

تماس با واحد راهبری کدال : 84083226 - 84083227 - 84083249