مشخصات
آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت حفاري شمال - نماد: حفاري

موضوع: آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه برای سال (دوره) مالی منتهی به 1398/12/29  


الف- زمان و محل برگزاری مجمع عمومی :
از کلیه سهامداران ، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت میگردد تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت 09:00 روز پنج شنبه مورخ 1399/06/13 در استان تهران ،شهر تهران به آدرس تهران،خيابان وليعصر،بالاتر از تقاطع شهيد بهشتي،نبش خيابان دل افروز، پلاک 2127 شرکت حفاري شمال برگزار میگردد حضور بهم رسانند.

ب– دستور جلسه :  
1398/12/29
توضیحات:
با عنايت به شيوع بيماري کرونا و در راستاي اجراي ابلاغيه ستاد مبارزه با بيماري کرونا مبني بر استفاده از سيستم هاي ارتباطي براي سهامداران محترم و لزوم عدم تجمع غير ضروري در شرايط حساس کنوني ناشي از ويرورس کرونا و ممنوعيت تجمع بيش از 15 نفر، مجمع با حضور حداقل سهامداران و با رعايت مفاد ماده 184 قانون تجارت برگزار خواهد شد. بنابراين به منظور رعايت پروتکل هاي بهداشتي ستاد مورد نظر و حفظ سلامتي خود، مجمع مذکور را به صورت آنلاين از طريق پيوند www.ndco.ir ملاحظه فرماييد. از تمامي سهامداران محترم که به دليل شرايط فعلي با امکانات و ظرفيت هاي مجازي در مجمع مشارکت مي نمايند نهايت تشکر را داريم

ج-نحوه دریافت برگ حضور در جلسه :  
لازم به ذکر است جهت مراجعه حضوري و اخذ کارت ورود به جلسه دو روز قبل از شروع جلسه در محل قانوني شرکت، ارائه کارت شناسايي معتبر و مستندات مويد نمايندگي و وکالت الزامي مي باشد.

دعوت کننده از مجمع: هيات مديره شرکت حفاري شمال(سهامي عام)
 
information اطلاعات نمایش داده شده با اطلاعات امضا شده مطابقت دارد