مشخصات
آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت نيروکلر - نماد: شکلر

موضوع: آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه برای سال (دوره) مالی منتهی به 1402/08/30  


الف- زمان و محل برگزاری مجمع عمومی :
از کلیه سهامداران ، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت میگردد تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت 10:00 روز چهار شنبه مورخ 1402/11/25 در استان اصفهان ،شهر اصفهان به آدرس کيلومتر 25 جاده ذوب آهن جاده سيمان سپاهان جئار شهرک صنعتي اشترجان پلاک 223 برگزار میگردد حضور بهم رسانند.

ب– دستور جلسه :  
1402/08/30
توضیحات:
به اطلاع سهامداران محترم ميرساند . امکان مشاهده بر خط برگزاري مجمع از طريق لينک مندرج در سايت شرکت به صورت آنلاين در دسترس مي باشد . سهامدارن محترم مي توانند سوالات خود را از زمان چاپ اين آگهي از طريق لينک مندرج در سايت شرکت وارد نمايند . اين لينک بر روي سايت شرکت ايجاد شده و افراد مي توانند با ورود به آن سوالات خود را به صورت متني ارسال نمايند . سايت شرکت: www.nirouchlor.com

ج-نحوه دریافت برگ حضور در جلسه :  
نمايندگان سهامداران حقوقي مي توانند معرفي نامه خود را تا دو روز قبل از برگزاري مجمع از طريق نمابر ذيل ارسال و از ساعت 9:00صبح روز برگزاري مجمع نسبت به ارائه اصل معرفي نامه و کارت شناسايي معتبر اقدام و برگه ورود به مجمع دريافت نمايند. (نکته ضروري:درج شناسنامه ملي، شماره ثبت سهامدار حقوقي همچنين کد ملي، شماره شناسنامه، نام پدر و تاريخ تولد نماينده معرفي شده در معرفي نامه ارسالي الزامي مي باشد)

دعوت کننده از مجمع: هيئت مديره شرکت نيروکلر
 
information اطلاعات نمایش داده شده با اطلاعات امضا شده مطابقت دارد