مشخصات
آگهی دعوت به مجمع عمومی فوق العاده شرکت نيروکلر - نماد: شکلر

موضوع: آگهی دعوت به مجمع عمومی فوق العاده  


الف- زمان و محل برگزاری مجمع عمومی :
از کلیه سهامداران ، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت میگردد تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت 12:00 روز چهار شنبه مورخ 1402/11/25 در استان اصفهان ،شهر اصفهان به آدرس کيلو متر 25 اتوبان ذوب آهن ، جاده سيمان سپاهان، جوار شهرک صنعتي اشترجان پلاک 223 برگزار میگردد حضور بهم رسانند.

ب– دستور جلسه :  
توضیحات:
به اطلاع کليه سهامداران محترم ميرساند، امکان مشاهده بر خط برگزاري مجمع از طريق لينک مندرج در سايت شرکت به صورت آنلاين در دسترس مي باشد. سهامداران محترم مي توانند سوالات خود را از زمان چاپ اين آگهي از طريق لينک مندرج در سايت شرکت وارد نمايند اين لينک بر روي سايت شرکت ايجاد شده و افراد مي توانند با ورود به آن سوالات خود را به صورت متني ارسال نمايند. تلفن: (داخلي144)37100-031 نمابر:37609200-031 سايت شرکت: www.nirouchlor.com

ج-نحوه دریافت برگ حضور در جلسه :  
نمايندگان سهامداران حقوقي مي توانند معرفي نامه خود را تا دو روز قبل از برگزاري مجمع از طريق نمابر ذيل ارسال و از ساعت 9:00صبح روز برگزاري مجمع نسبت به ارائه اصل معرفي نامه و کارت شناسايي معتبر اقدام و برگه ورود به مجمع دريافت نمايند. (نکته ضروري:درج شناسنامه ملي، شماره ثبت سهامدار حقوقي همچنين کد ملي، شماره شناسنامه، نام پدر و تاريخ تولد نماينده معرفي شده در معرفي نامه ارسالي الزامي مي باشد)

دعوت کننده از مجمع: هيئت مديره شرکت نيروکلر
 
information اطلاعات نمایش داده شده با اطلاعات امضا شده مطابقت دارد