Sorry, your browser does not support JavaScript!
آخرین اخبار بازار سرمایه ایران

پیشنهاد افزایش سرمایه ۴۲۶ درصدی "غشهداب"

هیات مدیره شرکت کشت و صنعت شهداب ناب خراسان پیشنهاد افزایش سرمایه ۵ هزار و ۶۷۲ میلیارد و ۳۴۴ میلیون ریالی، معادل ۴۲۶ درصد سرمایه این شرکت را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت پیشنهاد داد.

"کمنگنز" به هر سهم ۱۴۶۴ ریال اختصاص داد

شرکت معادن منگنز ایران در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود یک هزار و ۴۶۴ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۳۳۵ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۳۳۷ درصدی برخوردار است.

تخصیص ۴۴ درصد از بازار بدهی به اسناد خزانه/ دولت در راس تامین مالی است

محمدمهدی مومن‌زاده : «در حال حاضر ۸۳ درصد بازار بدهی در اختیار دولت است. براین اساس، در بین ۶۰ درصد اوراقی که بیشترین حجم را در بازار به خود اختصاص داده‌اند، اوراق شرکتی دیده نمی‌شود و همگی دولتی هستند.»

سود هر سهم "وسپه" افزایشی بود

شرکت سرمایه گذاری سپه در دوره ۱۲ منتهی به ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۷۰۹ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۳۰۵ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۱۳۲ درصدی برخوردار است.

ثروت ملی ۴۰۰ میلیارد دلار افزایش یافت

وزیر نفت با اشاره به اینکه اکنون ضریب بازیافت در میادین نفتی ایران زیر ۳۰ درصد است، گفت: با افزایش یک درصدی ضریب بازیافت، ۴۰۰ میلیارد دلار به ثروت ملی ایران افزوده می شود.

تداوم روند صعودی بازار، اما با شیب ملایم

معاون سرمایه گذاری شرکت سبدگردان آسمان ، چشم انداز بازار برای سال آینده را "مثبت اما با شیب کمتر" ارزیابی کرد و گفت: البته ممکن است روزهایی را با نوسان بیشتر نسبت به امسال  تجربه کنیم.

افزایش 10 برابری توان بازارسرمایه در تامین مالی حوزه نفت

در تامین مالی حوزه نفت در طرف وزارت نفت، شرکت ملی نفت و دیگر شرکت‌هایی که در این جریان فعال هستند، روند مشخص است، به طوریکه پروژه‌ها همگی شناسنامه دارند، همه موارد از جمله بازده و نوع درآمد تجهیزات مشخص است؛ از طرف دیگر در بازارسرمایه هم ابزارهای مالی و دستورالعمل‌ها مشخص است و امکان برای تامین مالی وجود دارد.

فرصت ۴۰ میلیارد دلاری سرمایه‌گذاری در صنعت پتروشیمی

تامین مالی باید به روشی در بازار سرمایه انجام شود که قابل اجرا باشد و مردم بتوانند با چشم باز سرمایه‌گذاری کنند؛ همچنین از آنجا که مخزن و تاسیسات به نام پیمانکار نیست تا بتواند ضمانت بگذارد، باید طبقه بندی شرکت ها مشخص شود.

هیجان در بازار سرمایه سم است

بورس کشور پویا و پر تحرک است و در حالی که سایر بازارها روند ثابتی را طی می کنند، شاهد بازدهی کم نظیری در بازار ‏سرمایه هستیم. ‏

در پیشخوان سنا تیتر بخوانید

امروز یکشنبه، ۲۷ بهمن ماه ۹۸، صفحات بورسی روزنامه های صبح کشور در خصوص ظرفیت ۲۰۰ هزار میلیارد تومانی بورس برای تامین مالی نوشتند.

"دشیمی" به هر سهم ۷۰۶ ریال اختصاص داد

شرکت شیمی دارویی داروپخش در دوره ۹ ماهه منتهی به ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۷۰۶ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۴۹۸ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۴۲ درصدی برخوردار است.

سود هر سهم "فولاژ" افزایشی بود

شرکت فولاد آلیاژی ایران در دوره ۹ ماهه منتهی به ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۶۱۹ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۳۷۷ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۶۴ درصدی برخوردار است.

نرخ رسمی ۴۷ ارز ثابت ماند

بانک مرکزی نرخ ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ تمام ارزها نسبت به روز گذشته ثابت ماند.

هیجان در بازار سرمایه سم است

مدیرعامل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس تاکید کرد: بورس کشور  پویا و پر تحرک است و در حالی که سایر بازارها روند ثابتی را طی می کنند، شاهد بازدهی کم نظیری در بازار ‏سرمایه هستیم. ‏

سود یکساله "پکویر" به ۳۲۷ریال رسید

شرکت کویر تایر در صورت های مالی ۱۲ماهه خود اعلام کرد سود هرسهم به ۳۲۷ریال رسیده است که نسبت به دوره مشابه سال گذشته ۵درصد کاهش یافته است.
پیوندهای داخلی
قوانین و دستور‌العملها دانلودها